Prolights PANORAMA hrali vysokú ligu

Austrália - PAV events z austrálskeho Perth nedávno integrovali PROLIGHTS PANORAMA IP65 Air Beams ako súčasť podujatí Big Bash League, ktoré sa konali na Optus Stadium s osvetlením navrhnutým Hughom Tarantom.
Spoločnosť PAV spolupracovala s partnerom štadióna Sports Presentation - Kojo Events, aby zabezpečila, že  svetelna a ohňostrojová show v polčase bude ponúkať extra wow faktor, ktorý bude plne synchronizovaný so zabudovanými osvetľovacími systémami štadióna.

2
"Hugh naprogramoval nový MA onPC a my sme poskytli všetkú pozemnú infraštruktúru" uviedol Mike Bird, obchodný a technický manažér spoločnosti PAV. „Celá produkcia bola vlastne prispôsobená Show Technologii.
Panorama boli navozené na ihrisko tesne pred show, dve na každom zo štyroch vozíkoch, vyrobených na zákazku. Panorama sa nachádzali tiež po obvode ovalu a prechádzali krížom cez štadión.
„Keďže máme interného poskytovateľa AV na štadióne Optus, musíme splniť ich požiadavky na vonkajšie osvetlenie na eventoch a tiež podporovať Kojo s funkčným osvetlením na mieste pre športové podujatia,“ vysvetlil Mike. „Nielenže sú Panorama IP spoľahlivé, ale majú aj neuveriteľný úder a veľkú flexibilitu. Panorámy budú veľkým prínosom pre všetky naše vonkajšie práce v okolí mesta, pretože v Perthe je veľa parazitného svetla a Panorama sú výrazné svetlomety. Budú skvelé aj pre prácu v interiéri, keď potrebujeme silné svetlo. "
Mike ďalej uviedol, že spoľahlivosť a osadená technológia bola kľúčovým faktorom pri nákupe. Poznamenal, že spätná väzba od klienta bola pre PROLIGHTS Panorama excelentná!

4