PROLIGHTS Panorama IP Airbeams ako svetelné majáky pre Harrogate 1571

Harrogate 3

UK - PROLIGHTS Panorama IP Airbeam nedávno rozhýbali panorámu North Yorkshire s ohromujúcim vzhľadom veľkého vzdušného „Harrogate 1571“ako súčasť oslav „Harrogate víta svet“, ktoré podporujú majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike v UCI a oslavujú uznávané dedičstvo kúpeľného mesta. Osvetlenie inštalovala spoločnosť Harrogate International Festivals, významný umelecký projekt národného významu, ktorý pomohol kultúrnej revolúcii v krajine na severe Anglicka. Na oslavu vôd, ktoré z Harrogate urobili turistickú atrakciu od roku 1571, keď William Slingsby objavil prírodné minerálne pramene v miestnych údolných záhradách, boli tieto studne a mestská vodná veža Harlow Hill osvetlené ohromujúcimi svetlami počas niekoľkých večerov.

Projektový svetelný dizajnér James Bawn z Element 3 Design potreboval svietidlo IP65 s veľmi jasným a definovaným pohybujúcim sa lúčom, ktorý by mohol vytvoriť pôsobivý pohľad vo vzduchu nad týmito dvoma miestami. „Použitie svietidiel PROLIGHTS Panorama AirBeam bolo kľúčom k úspechu tohto projektu. Svietidlá IP fungovali vonku bezchybne štyri po sebe nasledujúce večery. Dodal: „Logistika a zaťaženie boli veľmi tesné, pretože sme museli obísť cestné uzávery pre UCI Cycling, takže skutočne pomohlo bezproblémové a rýchle nastavenie svietidiel.“ James osvetlil vodárenskú vežu Harrogate veľkolepými farebnými lúčmi, aby sa vytvorila 3D umelecká inštalácia. Okrem toho použil svietidlá ako svetelné majáky na vytvorenie trojrozmernej mapy 36 vrtov. Na záver dodal: „Z Panorama Airbeams som skutočne ohromený. Výstup z malého zdroja bol neuveriteľný a bolo ho možné vidieť mnoho kilometrov. “

Svietidlá PROLIGHTS boli Jamesovi odporučené spoločnosťou LCR Lights Control Rigging, ktorá dodala všetky osvetľovacie zariadenia pre obe lokality.

prolights.it / ac-et.com

Harrogate 4Harrogate 5principale