Srdečne Vás pozývame na akciu LIGHT SPOT / light session, ktorú pre Vás pripravujeme spoločne s českým partnerom LightNeq.

Nájdite si čas 25. a 26. februára 2020 a navštívte nás  v Multifunkčnej hale GONG v Ostrave.

Pozrieť a otestovať si budete môcť viac ako 70 modelov svetiel od Prolights. V Česko-Slovenskej premiere uvidíte vlajkovú loď medzi LED profil hlavami RA3000 aj menšiu verziu RA2000. Vyskúšať si budete môcť aj celú radu IP65 otočných hláv série PANORAMAIP, alebo outdoorové grafické stroboskopy SUNBLAST a SUNBAR. Nebude chýbať obľúbený beam RUBYFCX ani unikátny koncept efektovej otočnej hlavy AIR5FAN. Pohrať sa budete môcť aj s malou wash hlavou PIXIEWASH, ktorá nejedného prekvapí, alebo výkonnejšou verziou PIXIEWASHXB s patentovaným zdrojom a vysokou kvalitou bielej aj farebnej reprodukcie. Nenechajte si újsť ani celú radu fresnelov ECLIPSEFRESNEL, alebo ECLIPSEPANELTWC a najnovší prírastok v profiloch ECLIPSEFS. Celá rada ECLIPSE sa vyznačuje vysokou kvalitou svetla na výstupe a ponúka veľa sofitikovaných funkcii.

Uvidíte a budete si môcť otestovať aj inovatívne hlavy od Claypaky XTYLOS s laserovým zdrojom, alebo celú sériu bateriových svetiel od nemeckého výrobcu Astera. Zastupené budú aj značky MADRIX, PORTMAN lights, MinuitUne, Admiral a SRS group.

Workshop LIGHT SESSION Vám ponúkne 8 pracovných staníc s konzolami GrandMA3, na ktorých Vás Milan Froněk zasvätí do nového softwaru 3.

Pre vstup na workshop LIGHT SESSION je potrebná akreditácia. Akreditovaným účastnikom tiež bude k dispozícii bar a catering. Akreditácie budú vystavené na meno, preto ak sa z jednej firmy rozhodnete prísť viacerí prosíme o vyplnenie každým účastnikom. Registračný formulár nájdete na konci tejto stránky a po vyplnení Vás budeme kontaktovať s bližšími informáciami. Uzávierka registrácie je 20.2.2020. Registrácia môže byť v prípade naplnenia kapacity ukončená skôr, preto ak nechcete akciu premeškať, odporúčame sa zaregistrovať čo najskôr.

 V rámci LIGHT SPOT si budete môcť okrem iných otestovať aj tieto zariadenia

Otočné hlavy Statické svetlá Divadlo a štúdio Batériove svetla
RA3000 MOSAICO ECLFR2KTW SMARTBATPLUS
RA2000 MOSAICOJR ECLIPSEFRESNELTW SMARTBOOK
RUBYFCX STUDIOCOBPLUSFC ECLIPSEFRESNELJTW TABLEDW
AIR5FAN STUDIOCOBWW MINIECLTU TABLEDFC
LUMA1500SH STUDIOCOBFC MINIECLFC DOTQPACK
LUMA700 DISPLAYCOBFC ECLIPSEHDTW
ARIA700SPOT DISPLAYCOBWW ECLIPSEPARFC Claypaky
STARK1000 DISPLAYCOBDY ECLIPSEPANEL TW  XTYLOS
STARK400 ARENACOB4FC ECLIPSEFS
STARKBLADE8 SOLAR48Q MA lighting
STARKBAR1000 SOLAR27Q Stroboskopy a pixle GRANDMA3
DIAMOND19 LUMIPAR SUNBLAST3000FC
AIR6PIX LUMIPI12QIP SUNBAR2000FC Astera
PIXIEWASH LUMIPI7QIP POLAR3000 AX1 
PIXIEWASHXB  LUMIPIX15IP DIGISTRIPIP100 AX3
PIXIEBEAM  LUMIPIX12QTOUR DIGISTRIPIP50 AX5
PANORAMAIPAB AX10
PANORAMAIPWBX  Blindre   MinuteUne TITAN
PANORAMAIPSPOT  ARENACOB  IVL CARRÉS ART7
JETSPOT4Z  SUNRISE2 ASTERAAPP
JETBEAM2  SUNRISE2L

Viac informácii o zariadeniach nájdete na stránke prolights.it