MINIECLIPSE osvetlili Grimaldiho Fórum v Monaku

V minulom roku sa na Grimaldiho fóre v Monaku konala prestížna výstava, ktorá poskytla zriedkavú príležitosť pozrieť si zblízka veľkolepý súbor šperkov slávnej parížskej Maison, z ktorých mnohé patria k slávnym aristokratom: od cisárovnej Josephine de Beauharnais po monackú princeznu Grace.

Spoločnosť Darian Srl sa zapojila do nasvietenia inštalácie a rozhodola sa použiť 350 ks PROLIGHTS MINIECLIPSE na osvetlenie drahých šperkov.

Daniele Giordano, generálny riaditeľ spoločnosti Darian Srl, uviedol: „Fórum Grimaldi je jedným z našich najdôležitejších klientov a táto udalosť bola veľmi exkluzívna, preto bolo potrebné osvetlenie prispôsobiť, aby sa vystaveným šperkom prikladal náležitý význam. Vybral som PROLIGHTS, pretože som bol ohromený profesionalitou a kvalitou výrobkov.
Ukázalo sa, že MiniEclipse je perfektnou voľbou. Sú to ľahké, kompaktné svietidlá, ktoré poskytujú vysoko jasný svetelný lúč, ktorý dokonale vyhovuje našim potrebám. Konečný výsledok bol veľmi pôsobivý a určite zohral úlohu pri vytváraní skutočného úspechu výstavy.
Práca s PROLIGHTS bola vynikajúca skúsenosť. Napriek našim prísnym harmonogramom sa tímu PROLIGHTS podarilo splniť naše dodacie lehoty. Cítil som, že každý kto pracoval na realizácii projektu, poskytoval podporu a riešenia osvetlenia na vysokej úrovni.
Teším sa na úzku spoluprácu s PROLIGHTS pri budúcich svetelných projektoch. “

A13C2E3D A9CC 45DD AB55 93D284EBEA1B

57FB2EB2 21E9 4A6A 9AD6 72A0736C0E1E

4C28AC96 7B04 497F 8801 9EFDF71B0FA9