Prolights zažiarili v The Voice of Poland

Je známe, že hlas Poľska je jednou z najprestížnejších televíznych produkcií v Poľsku a tiež referenčným podujatím pre osvetlenie a video v televíznom priemysle. Hlas Poľska bol zaznamenaný v ATM štúdiách vo Varšave, modernom a veľkom zariadení, ktoré spája 7 štúdií a domov najúspešnejších televíznych produkcií v Poľsku.Je známe, že hlas Poľska je jednou z najprestížnejších televíznych produkcií v Poľsku a tiež referenčným podujatím pre osvetlenie a video v televíznom priemysle. Hlas Poľska bol zaznamenaný v ATM štúdiách vo Varšave, modernom a veľkom zariadení, ktoré spája 7 štúdií a domov najúspešnejších televíznych produkcií v Poľsku.


Vydanie v roku 2017 zanechalo jednu z najpôsobivejších zostáv, aké kedy boli vyrobené pomocou širokej škály zariadení Prolights.
Na podujatí bolo použitých približne 100 zariadení Prolights: 16ks PANORAMA IP AB, 24ks SUNBLAST3000FC, 24ks STARBAR1000, 44ks ARENACOB4FC.
Artur Szyman bol poverený ako svetelný dizajnér a riaditeľ fotografie pre Hlas Poľska. Zodpovedal za umelecké, vizuálne a technické smerovanie formátu. Artur je slávnou tvárou v poľskej televízii, ktorá dala ruky a kreativitu do mnohých produkcií a nasledovala predchádzajúce vydania TVoP.

Artur Szyman komentoval skúsenosti s produktmi Prolights: „Uvedomil som si, že Prolights sú v mnohých turné a prenájmoch v Poľsku dobre predvádzané a zbierajú množstvo ohlasov. Keď som navrhoval koncepciu osvetlenia a videa pre TVoP a vedel, že bankomat by mohol dodať toto zariadenie, bola to dobrá príležitosť vyskúšať si ich v televíznej aplikácii, kde kvalita a detail sú na vrchole môjho kontrolného zoznamu. Svietidlá urobili výbornú prácu a tiež ukázali, že sú veľmi spoľahlivé. STARKBAR1000 zhromažďuje vysoký jas, optickú presnosť a vysokú flexibilitu vďaka širokému rozsahu transfokácie od 3 ° do 45 °. PANORAMAIPAB napriek vysokému výkonu ponúka vysokokvalitné lúče, masívne, ale konzistentné a ostré v kamerách. Konečne som mal veľa zábavy so stroboskopmi SUNBLAST. Neobsahujú len impozantný výstup, ale aj neobmedzené možnosti prostredníctvom ovládania pixlov a generátora pokročilých efektov na palube. Je to ako mať 3 zariadenia v 1. “

Súprava zariadení Prolights bola dodaná z divízie ATMs Rental / Production divízie a jej technický riaditeľ Wojciech Lampkowski komentuje Prolights: „TVoP je jednou z najvýkonnejších produkcií, aké sme kedy hostili v ATM štúdiách a Artur aj technický štáb boli veľmi úspešní. spokojní s výkonom, kvalitou a spoľahlivosťou zariadení. Môžem zhrnúť, že to bola úspešná prezentácia. Používame produkty Prolights v televízii, na živé podujatia a architektonické aplikácie a produkty, ktoré máme v našich skladoch, sú pri všetkých týchto príležitostiach veľmi dobré. "

Show Design je distribútorom v Poľsku pre Prolights a ďalšie značky Music & Lights. Marek Czarnik, CEO Show Design: „S ATM spolupracujeme už dlho. Je to špičková výrobná spoločnosť v Poľsku a tým aj spoločnosť, ktorej produkcia je na najvyššej úrovni. Nie je miesto pre priemernosť. Možnosť použitia zariadení Prolights v "The Voice of Poland" bola pre nás veľkým testom. Po koncertnom turné "Męskie Granie" sme vedeli, že tieto zariadenia fungujú perfektne, ale taká vážna televízna produkcia bola ďalším skvelým testom. S veľkým uspokojením musím povedať, že všetky testované zariadenia, StarkBar1000, SunBlast, PanoramaIP a ArenaCob boli vynikajúce. Názory tímu zodpovedného za celú výrobu sú veľmi pozitívne, čo dokazuje, že PROLIGHTS je plne profesionálna značka s veľkými schopnosťami za rozumnú cenu.Zastupovanie záujmov skupiny M&L v Poľsku, ktorá zahŕňa aj značku Prolights, je veľkým potešením a podpora celého tímu je na nezaplatenie! “