Music&Lights sa pripravuje na štart na Prolight + Sound

Nemecko - Music & Lights spolu so svojimi značkami svetiel PROLIGHTS, TRIBE a ArchWork budú vystavovať na blížiacom sa veľtrhu Prolight + Sound 2019 vo Frankfurte od 2. do 5. apríla 2019 (hala 12.1 stánok D40)Predpokladá sa, že to bude silný PL + S pre skupinu M&L s približne 400 m2 demonštračných, stretávacích a výstavných priestorov.

Prolight + Sound 19 bude tiež predstavovať spustenie vybraných nových a inovatívnych produktov, ktorých podrobný náhľad nájdete nižšie:

PANORAMAIPSPOT - Výkonná 420W flexibilná IP65 LED Spot hlava poskytuje úžasné úrovne jasu. Všetko v kompaktnom housingu.

RA2000 - Prrofil/spot hlava s patentovaným LED enginom, vyvinutá pre Touring a Broadcast.

PIXIEWASHXB - Obnovenie tradičného wash svetla. Kombinácia najmodernejšej technológie LED a tradičného štýlu jednoduchej šošovky - poskytuje vynikajúcu kvalitu svetla bez viditelných viacerých svetelných bodov.

MOSAICOXL - LED image projektor s dlhým dosahom a IP krytím - silnejší ako kedykoľvek predtým.

PIXIEZOOMXB - Super výkonny IP65 spot s jedným zdrojom LED - poskytuje vynikajúcu kvalitu svetla bez toho, aby bolo vidieť viac svetelných bodov.


Nenechajte si ujsť slávny ročník „Music & Lights Aperitivo“. Aperitivo, ktoré sa koná v stredu 3. apríla 2019 v hale 12.1 stánok D40, dáva našim pozvaným hosťom možnosť zapojiť sa do siete, chatovať, oddychovať s tímom a vychutnávať si talianske jedlá a nápoje. Ak chcete získať exkluzívny prístup do všetkých oblastí, prejdite na Aperitivo, zaregistrujte sa na stánku a vyzdvihnite si svoj vstup u nás.