PROLIGHTS MOSAICO ide ekologicky s „Pop Up Bike Parking“

Inovatívny nový systém sa začal v ekologickom holandskom meste Nijmegen. Ako je známe na celom svete, Holandsko je domovom impozantnej cyklistickej populácie. Uznávajúc to, Nijmegen sa snažil investovať do technológií na integráciu služieb súvisiacich s bicyklami do každodenných ulíc. Tento systém sa snažil identifikovať oblasti v meste, kde by mohli občania v noci skladovať, zaparkovať alebo opustiť svoje bicykle v snahe zbaviť sa ulíc s bicyklami, ktoré spôsobujú zbytočné preťaženie a meškania.
Projektory MOSAICO s gobami na mieru boli vybrané vďaka ich vodotesnému a odolnému krytu. Mesto Nijmegen bolo presvedčené, že toto svietidlo, ktoré je vybavené vysoko výkonným LED chipom s výkonom 250 W, bude dostatočne jasné a odolné na to, aby bojovalo s vonkajším prostredím a bolo inštalované po celom meste. Zelený svetelný indikátor „P“ a bicykel, ktorý spúšťajú diaľkové časovače, umožňuje osobe zaparkovať bicykel na tomto mieste.
Distribútori PROLIGHTS pre Holandsko, Distrixs boli poverení dokončiť tento projekt kvôli ich predchádzajúcemu pracovnému vzťahu a pozornosti k detailom. Rolf Schild, riaditeľ Distrixs poznamenal: „Projekt bol zaujímavý. Naše mestá sa stávajú preplnenými a bicykle sú stále všade.
MOSAICO bol pre tento projekt ideálny, pretože jeho robustné puzdro je úplne spoľahlivé a obstojí v teste nášho počasia! Svietidlo je vysoko spoľahlivé a nemohol som odporučiť nič iné, čo by zodpovedalo silném výstupu a odolnosti voči opotrebovaniu.
Táto „pop-up bike parking“ schéma už znížila preťaženie v centre a výkonný MOSAICO sa osvedčil ako voľba v prípade rozšírenia do iných oblastí!