EclCyclorama 050

170W RGB+WW LED cyclorama projectors, angle 80x40, IP20, 5kg, 2800K-8000K

EclCyclorama 050 je lineárna cykloráma a reflektor s mäkkým okrajom, ktorá je navrhnutá v prekvapivo nízkom profile a je vhodná na použitie na prednej aj na konci javiska a ponúka vo svojej kategórii nevídanú úroveň jasu.
Toto zariadenie je vybavené prispôsobeným a kalibrovaným zdrojom RGB + Warm White LED, ktorý je schopný poskytovať lineárnu a vysoko kvalitnú bielu reprodukciu celého spektra s vysokými výkonmi CRI, TLCI a TM30.
Optický systém bol navrhnutý tak, aby ponúkal veľmi široký asymetrický uhol lúča a bol schopný dosiahnuť vynikajúcu svetelnú účinnosť, čo z radu EclCyclorama robí veľmi flexibilné riešenie vhodné pre obe aplikácie, kde sú svietidlá navzájom spojené alebo od seba vzdialené značnú vzdialenosť, bez toho obavy z rozdielov medzi tmavými okrajmi alebo uniformitou.
Toto zariadenie je mimoriadne užívateľsky prívetivé a ponúka množstvo možností ovládania ako DMX, RDM, Artnet, sACN a Wireless DMX.Vlastnosti:

Systém farieb RGB + Warm White umožňuje vysokú kvalitu bielej (CRI 93 @ 3 200 K) a jasné farby.
Tenký dizajn, s výškou iba 12 cm pre ľahkú implementáciu vpredu alebo vzadu na pódiu.
Široký asymetrický uhol lúča umožňuje flexibilnú inštaláciu v modulárnych vzdialenostiach medzi svietidlami
Hardvér navrhnutý s nastavením uhla sklonu, ovládaním lúča a flexibilnými aplikáciami na zavesenie a stohovanie na zemi.

ECLCYC050

Súvisiace produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password