LUMIPIXXB100

IP65, 100 cm (18 pixels) RGB+WW, pixel-controlled linear LED fixture

  • Novinka

LumiPix XB je rad vysokovýkonných a vysokokvalitných lineárnych svietidiel IP65 navrhnutých tak, aby spĺňali pokročilé požiadavky profesionálov v oblasti filmu, televízie a stageov.

Jednotky sú dostupné v 100 cm (18 pixelov) a 50 cm (9 pixelov) a sú navrhnuté pre 20 W RGB + Warm White LED zdroj, ktorý poskytuje jasný 10° uhol lúča s úzkym uhlom vyžarovania, ale stále zachováva plynulé miešanie farieb, vysoké CRI. a TM30 a kalibrácia až po pixel.

LumiPix XB možno doplniť širokou škálou optických modifikátorov, ako sú voliteľné šošovky, holografické filtre, prepravky na vajíčka a dvierka, ktoré dosahujú extrémnu presnosť pre požadovanú aplikáciu. Dizajn krytu bol navrhnutý tak, aby umožňoval rýchlu montáž a rozmiestnenie optického príslušenstva prostredníctvom systému rýchleho uzamknutia.

Tieto jednotky boli navrhnuté tak, aby ponúkali viac možností ovládania, ako je DMX/RDM, Ethernet a Wireless DMX (CRMX a W-DMX), zdieľajúce rovnaké používateľské nastavenia a pokročilé softvérové ​​funkcie všetkých kalibrovaných svietidiel Spektra.

Vlastnosti:
IP65, pixelmi riadené LED lineárne svietidlo, dostupné v 18 pixeloch a 9 pixeloch
20W RGB+WW LED zdroj, ktorý poskytuje vysoké CRI (>90), pokročilé ovládanie farieb a generátor efektov
Ovládanie DMX/RDM, Ethernet a bezdrôtové DMX (CRMX + W-DMX)

LUMIPIXXB100

Súvisiace produkty

Registrácia nového účtu

Už máte konto ?
Log in instead alebo Obnova hesla