Outline Vegas 24

Vysoko kompaktní, výkonný pasívny reprobox so širokým rozptylom, špeciálne navrhnutý pre vykrytie plôch pod balkónmi, prvých radov pred pódiom a použitie pri profesionálnych ozvučeniach a inštaláciách všetkých veľkostí

VEGAS 24 je ultrakompaktný, vysoko výkonný, externe napájaný reproduktor so širokým rozptylom, špeciálne navrhnutý pre aplikácie pod balkónmi, predné výplne a oneskorenie pre profesionálne ozvučenie a inštalácie akejkoľvek veľkosti. Toto nízkoprofilové zariadenie s vysokou šírkou pásma je optimalizované na vynikajúcu zrozumiteľnosť a čistotu vokálov a nástrojov vďaka špičkovému hodnoteniu CIS (Common Intelligibil- ity Scale).

V tomto reproduktore s nízkym skreslením sú použité iba vysokokvalitné komponenty talianskej výroby. Špeciálna konštrukcia zaťažená vlnovodom poskytuje a zvyšuje požadovanú prednosť potrebnú na lokalizáciu a ďalšie psychoakustické efekty, ktoré sú často špecifikované pre kvalitné inštalácie. Štyri až osem zariadení sa môže používať paralelne, čím sa šetria náklady na inštaláciu. Kompatibilný dizajn hlasitosti umožňuje jednoduché spárovanie so všetkými ostatnými reproduktormi Outline. Vysokofrekvenčná sekcia je vybavená 1,5-palcovým kompresným meničom (1" výstup) spojeným s patentovaným vlnovodom Outline, ktorý zabezpečuje výnimočnú zrozumiteľnosť. Nízke frekvencie využívajú dva 4-palcové basové reproduktory (1-palcová kmitacia cievka) využívajúce systém s basreflexovým zaťažením.

Skriňa je potiahnutá špičkovou čiernou štruktúrovanou polyuretánovou povrchovou úpravou, ktorá sa nepoškriabe. Pre inštalácie so špecifickými kozmetickými požiadavkami sú k dispozícii možnosti prelakovania vo vlastnej farbe RAL. Mimoriadne kompaktná, vysoko pevná a ľahká skriňa je vybavená dvomi konektormi NL4 a 4-pinovým konektorovým balíkom Phoenix, ktorý ponúka priepustnosť vo výrobnej kvalite pre viacero paralelne zapojených reproduktorov.

16VEGAS24

Registrácia nového účtu

Už máte konto ?
Log in instead alebo Obnova hesla