Outline Vegas 6.5

Kompaktýí reprobox určený pre použitie jak v trvalých aj dočasných aplikáciách a hlavne tam, kde sa trvalo vyžaduje vysoký akustický tlak a kde je málo miesta

Vegas 6.5 je superkompaktný reproduktor určený na mobilné a pevné inštalácie, najmä tam, kde je potrebné dosiahnuť vysoké kontinuálne SPL v prostredí, kde je priestor konštrukcia krytu obsahuje integrovaný montážny hardvér, ktorý je kompatibilný s rôznymi samostatne dostupnými montážnymi konzolami. Tie poskytujú veľké množstvo možností inštalácie jednotky. Fyzicky malá skriňa zariadenia Vegas 6.5 popiera jeho výkon. Vysokoúčinný 6,5" LF menič a 1" kompresný menič s rohom vytvárajú maximálny výkon 122 dB SPL a jednotka pohodlne prekoná výkon väčšiny porovnateľných zariadení zaťažených 8" LF meničmi. Mimoriadna výkonová kapacita tohto svietidla Vegas znamená, že dokáže pohodlne a spoľahlivo reprodukovať celý rad programového materiálu s veľmi nízkym skreslením a komprimáciou výkonu. Je obzvlášť vhodný na reprodukciu hovoreného slova, pretože jeho výkon a projekcia poskytujú špičkovú zrozumiteľnosť, najmä v blízkom/strednom poli.

Systém Vegas 6.5 poskytuje veľmi úsporné inštalačné riešenie, ktoré veľmi efektívne využíva zosilnené kanály. Pre inštalácie so špecifickými kozmetickými požiadavkami sú k dispozícii vlastné možnosti premaľovania na farbu RAL. Skriňa je potiahnutá špičkovou čiernou štruktúrovanou polyuretánovou povrchovou úpravou proti poškriabaniu, ktorá vytvára elastoplastickú ochranu, ktorá v interakcii s preglejkovou štruktúrou ešte viac zvyšuje odolnosť skrine a schopnosť absorbovať vibrácie.

16VEGAS65

Registrácia nového účtu

Už máte konto ?
Log in instead alebo Obnova hesla