ECLDISPLAYCC27KB

25W 2700K LED Gallery light, Constant Current, external PSU & Driver, black
  • Novinka

EclDisplay je rad revolučných a flexibilných LED reflektorov určených pre galérie, maloobchodné pedajne a akékoľvek verejné priestory, kde je potrebné moderné, ale klasicky vyzerajúce svietidlo, s niekoľkými možnosťami ovládania, zdrojmi a optickými verziami, ktoré presne vyhovejú akejkoľvek aplikácii.

EclDisplay CC je verzia radu EclDisplay, ktorá je určená na pripojenie k externému napájaciemu zdroju a ovládaču s konštantným prúdom (max. 700 mA / 36 V). Vyberá medzi príslušenstvom PROLIGHTS, alebo ľubovoľným komponentom kompatibilným s treťou stranou a ponecháva inštaláciu tohto svietidla na systémových integrátoroch. na miestach s vlastnou distribúciou a kontrolou elektroinštalácie. 

EclDisplay CC obsahuje vysoko efektívny 25 W biely zdroj s vysokým CRI LED, ktorý je k dispozícii vo variantoch s rozlíšením 2 700 K, 3 000 K, 4 000 K a 5 600 K a je doplnený širokým výberom voliteľného profilového alebo umývacích šošoviek s voliteľnou veľkosťou a ďalších optické doplnky, ako sú žalúzie a snooty, čo z neho robí skutočne viacúčelové zariadenie. 

Vlastnosti:
Verzia s konštantným prúdom na pripojenie k externému napájaciemu zdroju a ovládaču (max. 700 mA / 36 V) 
25 W biela CRI biela LED k dispozícii vo verziách 2 700 K, 3 000 K, 4 000 K, 5 600 K, čierny aj biely kryt 
Viacero možností objektívu: zoom profil alebo optika wash zoom

ECLDISPLAYCC27KB

Data sheet

Farba
Čierna
Chromatická teplota
2700 K

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password